Викрадену із Маріуполя 12-річну Кіру Обедінську повернули дідусю
Фото: Світлана Обедінська / suspilne.media

Викрадену із Маріуполя 12-річну Кіру Обедінську повернули дідусю. Про це "Суспільному" повідомила бабуся дівчинки Світлана Обедінська. 

Батька Кіри, колишнього капітана збірної України з водного поло, Євгена Обедінського російські окупанти вбили у Маріуполі. До того чоловік перебував у місті разом з дочкою, матір дівчинки загинула, коли Кірі було менше року. 

Після того, як батька дівчинки убили, Кіра вирішила разом з іншими жителями Маріуполя евакуюватися з міста. Коли одна дитина з групи підірвалася на міні, дівчинку поранило осколками. Згодом її вивезли у лікарню на території тимчасово окупованого Донецька, звідки дитина сконтактувала з бабусею та дідусем.

У рідних дівчинки не було можливості дізнатися, як у лікарні поводяться з Кірою, адже з дівчинкою були російські окупанти. Утім згодом її дідусь, Олександр Обедінський звернувся до спортивних організацій та волонтерів з проханням допомогти вивезти Кіру з непідконтрольних Україні територій. 26 квітня дівчинку вдалося повернути — наразі вона перебуває з дідусем та бабусею у Києві. 

Раніше ми розповідали, що у Маріуполі російські окупанти викрали 12-річну Кіру Обедінську — її батько Євген Обедінський загинув під час артобстрілу.

Спротив російській окупації, день 62