Вийшов тізер другого сезону серіалу Фундація
Кадр з серіалу "Фундація"

Стрімінговий сервіс Apple TV+ виклав двохвилинний тизер другого сезону науково-фантастичного серіалу "Фундація" за однойменним циклом романів Айзека Азімова.

Другий сезон продовжить розповідь про групу вигнанців, що відправляється на відлюдну планету заради порятунку людства та відбудови цивілізації після падіння Галактичної імперії, яке передрік їхній лідер доктор Гері Селдон. У тизері натякнули, що тепер створена вигнанцями "Фундація" стикнеться з кризою релігій та іншими проблемами.

Головні ролі у серіалі виконують Джаред Харріс, Лі Пейс, Терренс Манн, Касіян Білтон та Лу Ллобелл. У другому сезоні до акторського складу також приєднаються Холт Маккаллані, Бен Деніелс, Рейчел Хаус, Ізабелла Лафленд та інші актори. Шоуранером, сценаристом та виконавчим продюсером проєкту виступає Девід С. Гойєр. Також серед продюсерів значиться син Айзека Азімова — Робін Азімов.

Прем'єра другого сезону "Фундації" запланована на літо 2023 року на Apple TV+, проте точної дати поки що немає.

Нагадаємо, нещодавно українська студія GSC Game World випустила перший геймплей-трейлер відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Друга частина найпопулярнішої гри від українських розробників має вийти у грудні 2023 року.

Це 10 серіалів, які вийдуть у січні