Екскурсії Києвом
Фото: unsplash.com

Цими вихідними, 9 та 10 липня, в Києві відбудуться дві безкоштовні екскурсії-прогулянки містом. Про це повідомили в Управлінні туризму та промоцій КМДА.

Перша прогулянка "Київ історичний" проходитиме у суботу, 9 липня, з 10:00 до 12:00. Реєстрація обов'язкова.

Учасникам екскурсії розкажуть про історію стародавнього Києва, його пам’ятки, архітектуру та історичний центр міста (Майдан Незалежності та Поділ), а також про людей, які його формували, створювали та будували зі стародавніх часів і до сьогодні. 

Маршрут екскурсі: Софіївська площа — Андріївський узвіз — Контрактова площа — вул. Петра Сагайдачного — Поштова площа — фунікулер — Михайлівська площа. Початок та місце зустрічі: біля центрального входу Софійського собору, вул. Володимирська, 24

Прогулянка містом "Київ гастрономічний" відбуватиметься у неділю, 10 липня, з 10:00 до 12:00. Реєстрація обов'язкова.

Учасники цієї екскурсії дізнаються багато цікавого про відомі на всю Україну, а інколи й на увесь світ, київські страви: котлету по-Київськи, Київський торт, Київську перепічку та багато інших. Також можна буде скуштувати один із фірмових традиційних напоїв міста.

Прогулянка проходитиме за маршрутом: КМДА — Бессарабський ринок — бульвар Тараса Шевченка — парк ім. Тараса Шевченка — Володимирський собор — Ботанічний сад ім. акад. О.В. Фоміна — вул. Тарасівська. Початок та місце зустрічі: біля центрального входу КМДА, вул. Хрещатик, 36

Відзначимо, що у зв’язку з воєнним станом діє обмеження за кількістю учасників екскурсій -— не більше 10-15 людей. Крім того, в разі ворожих обстрілів, заходи можуть скасувати.

Концерт гурту KAZKA та "Лавандотерапія": куди піти у Києві 8-10 липня