"Відродження": влада використовує перейменування проспекту Перемоги для відволікання уваги киян від головних проблем

Депутати Київської міської ради погодили проект рішення про перейменування проспекту Перемоги в Брест-Литовський. Планується, що проект рішення буде розглянутий вже на найближчому засіданні Київської міської ради.

"Київська влада пропонує чергове рішення, яке призведе не до єдності, а до конфронтації в суспільстві. Киян знову хочуть розділити на тих, хто за і хто проти. Навіщо це робиться? Щоб відволікти городян від обговорення більш важливих і насущних питань: чому половина Києва залишилася без води, чому місто на межі інфраструктурного колапсу і яке до цього має відношення управлінська неспроможність нинішньої влади і відверта слабкість міської ради. До того ж, погодьтеся, що займатися зміною назв на тлі того, що в міській казні немає фінансування на харчування в молодших класах в школах, щонайменше аморально", - прокоментував проект рішення заступник голови Київської міської організації партії "Відродження" Ігор Хохич.

Нагадаємо, що інтернет-голосування щодо перейменування проспекту Перемоги, яким апелюють депутати Київської міської ради, відбулося в період з 16 листопада 2016 року по 16 січня 2017 року на сайті міськради. У голосуванні взяли участь 1172 людини. З них 810 осіб підтримали ініціативу про зміну назви проспекту Перемоги.

"Тобто в черговий раз ми стикаємося з маніпулятивним підходом в частині вивчення і опитування думки городян. Адже будь-якій людині зрозуміло, що таке опитування не є репрезентативним. Якщо комусь вже дуже хочеться повернути історичну назву проспекту, чому не підійти до цього питання компромісно? Наприклад, частина нинішнього проспекту Перемоги від площі проспекту Перемоги до метро "Житомирська" нехай залишається проспектом Перемоги, а від метро "Житомирська" - Брест-Литовський проспект, або Брест-Литовське шосе. При такому підході рішення Київради не буде нести в собі руйнівний заряд конфлікту", - додав Хохич.