Відомій співачці повернули викрадене дороге авто (відео)

Співачці Даші Астаф'євій повернули викрадений у неї червоний Mercedes. Про це вона розповіла на своїй сторінці в Facebook.

У відеозаписі Даша подякувала всім, хто допомагав шукати дорогий автомобіль, і людині, яка його повернула. Також артистка відреагувала на коментарі, які залишали користувачі під її постом про викрадення машини, і особливо на коментарі чоловіків, які точно знають, яким чином Даша отримала такий автомобіль. Наостанок співачка передала привіт співробітникам патрульної поліції, які бачили, але не зупинили викрадене авто.

«Хочу сказати велике спасибі тим, хто допомагав шукати. В першу чергу дякую тим, хто повернув, спасибі тим, хто переживав. З приводу коментарів. Звичайно, коментарі під цим постом самі відповідають за ту країну, в якій ми живемо, за наповнення в вигляді влади і великих коментаторів-чоловіків, які знають, де я її (машину — ред.) взяла, мабуть, з особистого досвіду. Хочу передати привіт постам ДАІ, їх було цілих вісім, повз які я пролетіла, і мене навіть ніхто не помітив, ніхто не зупинив, хоча машина нібито в розшуку», — сказала Астаф'єва.

Раніше повідомлялося, що в кінці листопада у Даші Астаф'євої викрали Mercedes GLE 350 d АI 9119СО вишневого кольору. Угон стався на проспекті Бажана, біля клініки «Борис».