Відомий інтернет-персонаж виступив на захист тварин

Популярний інтернет-персонаж Гусь підтримав зоозахисну ініціативу UAnimals та долучився до боротьби за права тварин в Україні.

Завдяки ілюстраторці Надії Кушнір Гусь виступив проти експлуатації тварин в цирках і дельфінаріях, їх вбивства на полюванні та заради натурального хутра.

Раніше діяльність UAnimals вже підтримали співачки Джамала і ONUKA, Даша Астаф’єва та Катя Chilly. Тепер же на захист тварин став відомий інтернет-мем.

«На жаль, у реальному світі тварини не можуть постояти за себе та боротися за власні права. Тож ми з вами маємо стати їх голосом!» — кажуть в UAnimals.

Зоозахисну ініціативу UAnimals було створено в 2016 році громадським активістом Олександром Тодорчуком. Діяльність руху розпочалася з масштабної боротьби проти експлуатації тварин у цирках. Восени 2017 року за ініціативи UAnimals вперше відбувся Всеукраїнський марш за права тварин. 

Окрім того, в результаті перемовин з UAnimals не використовувати хутро в своїх колекціях зобов’язалися такі українські бренди одягу, як Andre TAN, BEVZA, ELENAREVA, Ksenia Schnaider, PRZHONSKAYA, Nadya Dzyak та Yana Chervinska.

Нагадаємо, що в Києві шукають новий будинок для чотирьох чарівних цуценят.