Uber передумав відкривати міжнародну штаб-квартиру в Києві
Фото: Uber (psm7.com)

Компанія таксі-перевезень Uber не відкриватиме в Києві штаб-квартиру по СНД, як планувала раніше. Про це повідомили в компанії, передає ain.ua.

Відкриття центрального офісу по СНД скасовано через об'єднання бізнесу Uber у Росії, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані з компанією Яндекс.

Бізнес компанії в Україні не є частиною цієї угоди. Uber продовжить роботу в Україні в структурі регіону компанії "Центральна і Східна Європа" замість регіону "Україна та СНД". Київський офіс, який відкриють восени 2017 року, відповідатиме за розвиток бізнесу лише в Україні.

У компанії запевняють, що Uber продовжить інвестиції та розвиток бізнесу в Україні, зосередившись на подальшому розширенні географії роботи, вдосконалення сервісу та запуску нових продуктів.

"Україна продовжує бути одним із пріоритетів та ключових ринків Uber в регіоні", - наголосили в компанії.

Після завершення угоди між Uber і Яндекс 59,3% новоствореної компанії компанії належатиме Яндексу, 36,6% - Uber, 4,1% - співробітникам. У рамках угоди Uber інвестує в нову компанію $225 млн, а Яндекс - $100 млн. Після цього її оцінка складе $3,725 млрд. Компанію очолить гендиректор "Яндекс.Таксі" Тигран Худавердян.

Нагадаємо, Uber підвищив тарифи в Києві.