Відділення "Укрпошти" працюватимуть без світла та інтернет-зв'язку
Фото: t.me/igorsmelyansky

Відділення національного поштового оператора "Укрпошта" працюватимуть в умовах блекауту у 20 000 населених пунктів. Оформити відправлення можна у найближчому працюючому відділенні.

Як повідомив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський, у відділені можна отримати або відправити листа чи посилку наступним чином:

  • Самостійно прийти у відділення та надати усю інформацію про відправлення робітникам, які заповнять всі дані вручну;
  • Оформити відправлення самостійно у додатку від "Укрпошти", звісно, якщо є доступ до інтернету, а потім прийти та залишити посилки у відділені, де робітники зроблять помітки, а потім, коли з'явиться електроенергія, зроблять усе, щоб відправлення поїхало за місцем призначення.

Інструкція щодо оформлення посилок по Україні самостійно тут, а відеоінструкція щодо міжнародних відправлень — за посиланням.

Ми вже пройшли не один "експрес-курс" по пристосуванню до нових умов, тому все нове для нас — за декілька днів стає звичним.

Раніше ми писали, що українці, які втратили документи під час війни і не мають змоги їх відновити, можуть замовити дублікати через Дію. Отримати їх можна буде "Укрпоштою".

"Укрпошта" випускає марку "Херсон — це Україна": вже можна замовити