Від початку війни в Маріуполі загинули до 22 тисяч людей — голова ОВА
Фото: t.me/mariupolrada

В оточеному військами окупантів Маріуполі від початку повномасштабного вторгнення росії вже загинули до 22 тисяч людей. Про це у коментарі CNN заяв голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

"Через ситуацію з Маріуполем складно коментувати кількість втрат, місто в облозі та заблоковане. Ми зараз обговорюємо від 20 до 22 тисяч загиблих у Маріуполі", — сказав Кириленко.

Відзначмо, що раніше президент Володимир Зеленський заявив, що в Маріуполі загинули "десятки тисяч" людей, проте підрахувати точну кількість жертв зараз неможливо.

Голова Донецької ОВА також прокоментував повідомлення про можливу хімічну атаку в Маріуполі напередодні, деталі якої ще повністю не з'ясовані.

"Ми знаємо, що минулої ночі близько опівночі безпілотник скинув якийсь поки невідомий вибуховий пристрій, люди, які перебували на території Маріупольського металургійного комбінату та навколо нього, троє людей почали відчувати нездужання. Ми чули, що постраждалих доставили до лікарні, їм надали медичну допомогу, на цей момент їхньому життю нічого не загрожує", — повідомив чиновник.

Кириленко додав, що не може "на 100% підтвердити або прокоментувати" попередні заяви про хімічну атаку, але може підтвердити, що інцидент мав місце.

Троє людей мають ознаки отруєння після хімічної атаки по Маріуполю - Білецький