Вибух на Дарниці: керуючому приватної майстерні загрожує до 8 років в'язниці
Фото: КМДА

Київська міська прокуратура оголосила підозру керуючому приватної майстерні, яка розміщувалася на території колишнього заводу у Дарницькому районі, де стався вибух. Йому загрожує до 8 років в'язниці.

Наголошується, що його звинувачують у порушенні правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Слідством встановлено, що вказане приміщення використовувалося суб’єктом підприємницької діяльності як виробничий цех з виготовлення та оброблення ювелірних виробів. У своїй роботі працівники майстерні використовували газове обладнання.

Під час розслідування виявили, що у приміщенні майстерні використовували обладнання "кустарного" виробництва, а газові балони розміщувались в приміщенні, де працювали люди. 

Працівники не були забезпечені засобами колективного та індивідуального захисту, а інструктаж з охорони праці та дотримання норм пожежної безпеки їм ніколи не проводили.

Внаслідок недбалого ставлення до своїх обов'язків стався вибух, який призвів до загибелі людей та інших тяжких наслідків. На момент вибуху у приміщенні знаходилося 20 працівників.

Наразі керуючого майстернею затримано, йому загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, що 9 лютого у Дарницькому районі Києва пролунав вибух на території колишнього заводу, загинуло чотири людини, ще п'ять травмовано.

Рятувальники продовжують розбирати завали після вибуху в Дарницькому районі: фото