Верховна рада дозволила евакуювати автомобілі автохамів

Верховна рада прийняла закон  №5364 що дозволяє поліції евакуювати неправильно припарковані автомобілі.

Про це повідомляється на сайті парламенту.

За новим законом поліція має право евакуювати автомобілі, що припарковані на проїзній частині в два і більше ряди, та своїм розташуванням унеможливлюють рух іншого транспорту або перешкоджає руху пішоходів.

До заборонених місць паркування відносяться залізничні переїзди, трамвайні колії, естакади, мости, шляхопроводи та тунелі. Також евакуації підлягатимуть авто залишені ближче ніж за30 метрів від зупинок громадського транспорту або ближче 10 метрів від знаку дорожніх робіт, а також у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу.

Перед евакуацією транспортного засобу поліці має зафіксувати порушення на фото або відео. Крім того інформація про тимчасове затримання авто має невідкладно передаватися на мобільний номер та на адресу електронної пошти.

Киівський голова схвально сприйняв новий закон, відзначивши, що він дозволить навести лад у сфері паркування. Про це він написав на своєму сайті.

«Я хочу всіх привітати, що врешті-решт, через два роки після подання проекту, ухвалили дуже важливий не тільки для Києва, а і для всіх міст України закон», — додав  Кличко.

Раніше ми повідомляли, що київські гаражі замінять багатоповерховими паркінгами.