Великий обмін: Україна повернула з російського полону 160 захисників
Zelenskiy / Official

Україна провела черговий масштабний обмін полоненими, повернувши додому 160 своїх захисників. Всі евакуйовані воїни перебували у ворожій неволі понад три роки — ще з 2022 року.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.Україна повернула з російського полону 160 захисників

Додому повертаються оборонці, які представляють різні підрозділи та силові структури України: військовослужбовці Збройних Сил України, бійці Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та представники Державної прикордонної служби.Україна повернула з російського полону 160 захисників

Вони тримали оборону в найважчі дні початку повномасштабного вторгнення. Серед них — захисники Маріуполя та заводу "Азовсталь", а також ті, хто боронив країну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.Україна повернула з російського полону 160 захисників

Президент висловив глибоку вдячність усій команді, яка щодня веде складні переговори для організації обмінів, а також окремо відзначив воїнів на передовій, які активно наповнюють обмінний фонд.Україна повернула з російського полону 160 захисників

Нагадаємо, 5 червня відбувся черговий обмін полоненими, у результаті якого додому повернулися 186 українців.

Вечірня атака на Київ 25 червня: що відомо про наслідки