Євген Синельников одружився

Автор та ведучий шоу "Орел і Решка" Євген Синельников одружився вдруге. Його обраницею стала продюсерка у компанії BADOEVTEAM, співзасновниця рекламної агенції BADOEV ID Наталка Кліпа. Молодята вирішили зіграти весілля у своєму будинку у Бучі, який навесні зруйнували російські окупанти.

Фото з весілля Синельников опублікував на своїй сторінці у Instagram.

Весілля відбулося 12 серпня. Синельников та Кліпа зібрали гостей у своєму будинку у Бучі. На початку весни пара ховалася у цьому будинку від російських військ. Пізніше російські окупанти зруйнували частину будинку.

"Любов завжди перемагає. А це справжнє кохання! Наталка Кліпа відтепер Наталка Синельникова, з чим я себе вітаю", — написав Євген.

На весіллі був присутній друг пари режисер Алан Бадоєв. Він опублікував кілька фото з церемонії у сторіс на своїй сторінці у Instagram.

"Саме в цьому будинку мої любі друзі переховувались у перші дні війни. Два тижні у підвалі… Кохання переможе все. Вірю в вас, люблю та знаю, що це на все життя. Ви є одне в одного", — написав Бадоєв.

Синельников зробив пропозицію Кліпе наприкінці березня у Гостомелі буквально під ворожими обстрілами. Телеведучий зізнавався, що на той момент розумів, що іншого разу може й не бути.

Кличко розлучається з дружиною: подробиці