Вбиту окупантами жінку в Бучі впізнали по червоному манікюру: що про неї відомо

Вбиту російськими окупантами жінку в Бучі впізнали по червоному манікюру. Напередодні світлина з її рукою з'явилася на шпальтах міжнародних видань — у матеріалах про звірства військових рф та катування мирних жителів у Бучі. 

Про загиблу написала бучанська візажистка Анастасія Субачева. Вона стверджує, що за день до повномасштабного вторгнення рф жінка прийшла до неї на урок по макіяжу. 

"Я одразу відчувала, що це фото боляче відгукнулося мені і не могла зрозуміти чому. Жінка на цьому фото, яке облетіло Україну, світ, кожну соц.мережу — це моя клієнтка Ірина... яка ходила до мене на уроки макіяжу для себе. Останній урок був 23-го лютого...", — розповіла Анастасія.

За словами візажистки, напередодні повномасштабного вторгнення рф Ірина відвідала урок макіяжу. Вона раділа, що вперше у житті у неї з'явилася її власна косметика, яку їй купили спеціалісти. Також Ірина говорила, що на старості років зрозуміла найголовніше — треба любити себе і жити для себе. 

"Щоразу на роботі вона сиділа і відрацьовувала наші уроки так старанно, як ніхто! А приходячи знову на урок, розказувала, як її макіяж оцінили нові прихильники і як прекрасно вона себе почуває зараз! Вона збиралася на концерт Полякової, завела Instagram і викладала туди всі свої фантастичні події і радості", — розповіла Анастасія. 

Спротив російській окупації, день 41