Вандали ламають контейнери для небезпечних відходів та забирають з них старі батарейки та лампи (фото)

У Дніпровському районі Києва, на проспекті Алішера Навої, 69, невідомі вандали пошкодили контейнер для небезпечних відходів та забрали з нього відпрацьовані батарейки, ртутні термометри та лампи. Про це повідомляє прес-служба КП «Київкомунсервіс».

У підприємстві кажуть, що це далеко не єдиний подібний випадок, коли контейнерам ламають кришки і вилучають з них небезпечні відходи. І куди ці відходи потрапляють далі — велике питання.

Киянам нагадали, що контейнери встановлюють для збирання небезпечних відходів, щоб шкідливі речовини з них не потрапили у навколишнє середовище.

«На сміттєзвалищах під впливом атмосферних факторів елементи живлення, ртутні лампи, швидко руйнуються, а речовини, які є в їхньому складі, випаровуються та вимиваються. Дані відходи підлягають переробленню та утилізації», — наголосили у «Київкомунсервісі».

Контейнери призначені виключно для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та ламп. При цьому термометри та енергоощадні лампи потрібно викидати лише в упаковці, або ж загорнутими у папір, аби уникнути їх пошкодженню.

У разі виявлення пошкодження контейнерів для небезпечних відходів киян просять телефонувати на гарячу лінію «Київкомунсервісу» за номером (044) 594 77 14 або ж повідомляти про це на офіційному сайті або сторінці підприємства у Facebook.

До речі, нещодавно ми писали про те, де в Києві встановлені контейнери для збирання небезпечних відходів.