В'ячеслав Соболєв особисто погоджував сплату податків в "ДНР", - свідчення бухгалтера (документ)

Депутат Київської обласної ради, член фракції "Блок Петра Порошенка — Солідарність" В'ячеслав Соболєв особисто погоджував сплату податків торговою мережею "Обжора" на рахунок терористичної організації "Донецька Народна Республіка". Про це сказано в показаннях бухгалтера мережі "Обжора" Олени Муртазіной, які на сторінці в Facebook опублікував активіст Валентин Бєлінський, передають "Українські новини".

"Бінго!!! В розставлені мережі потрапило власноруч Муртазіною (права рука В'ячеслава Соболєва) написана заява про злочин, в якій вона підтверджує всі факти про Соболєва, про які я писав раніше. Соболєв В'ячеслав Олександрович — власник мережі супермаркетів "Обжора"; саме він погоджував всі рішення і давав вказівки по "Обжорі"; саме він погоджував сплату податків в "ДНР", — написав Бєлінський.

Він також процитував документ, який, за його словами, є заявою Муртазіної: "Я, Муртазіна О. К., усвідомлюю, що була співучасником злочину в ролі виконавця, передбач. ст. 258-5 (фінансування тероризму). Також всі свої дії я узгоджувала зі своїм керівником Соболєвим В'ячеславом Олександровичем, 11.01.1972 р. н., та виконувала його прямі вказівки щодо сплати податків у терористичну організацію ДНР".

Бєлінський звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка, а також до прес-секретаря ГПУ Лариси Сарган з питанням, чи вони мають намір і далі "розповідати, що Соболєв тут не при чому".

"Ви усвідомлюєте, що ця людина — депутат Київської обласної ради (це привіт Вам, Ганна Старикова (голова Київоблради. — ред.)???", — написав активіст.

Раніше ЗМІ писали про те, що після відмови Апеляційного суду Києва змінити Муртазіній запобіжний захід, вона пішла на співпрацю із слідством і повністю підтвердила підозри у зв'язках "Обжори", Соболєва і "ДНР".