Фільм про війну в Україні

В Україні почали знімати документальний фільм про перебіг подій у перший місяць повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомили в Організації українських продюсерів.

Робоча назва фільму — "Наперекір усьому" (Against All Odds). Він розповість про те, як Україні вдалося зірвати "бліцкриг" російської армії, що значно переважає українську за кількістю і силою, а також завдати агресору поразки під Києвом. Режисером проєкту виступить Артем Литвиненко, відомий за серіалом "Нюхач". 

"Пройшовши весь шлях російського вторгнення з Півночі на Київ "наживо", гарячими слідами, розумієш, наскільки нерівними були сили. Як ця атака була відбита? Якою ціною? Це важливі та непрості питання, відповіді на які часто вражають. Кількість знищеного російського озброєння, масштаби боїв і руйнувань, терор проти цивільних. Коли бачиш це на власні очі, то складається картина цієї жахливої ​​війни", — говорить Литвиненко.

Постер фільму Наперекір усьому

Команда проєкту вже завершила знімати в Європі першу частину інтерв'ю з міжнародними військовими експертами. Серед них — колишній головнокомандувач збройними силами США в Європі генерал Бен Годжес, екскомандувач Королівського військово-морського флоту Великої Британії адмірал сер Філіп Ендрю Джонс та колишній представник Польщі при військовому комітеті НАТО генерал Ондрей Фалковський.

Ще раніше знімальна група фільму взяла інтерв'ю в ексміністра оборони України Андрія Загороднюка та нинішнього голови оборонного відомства Олексія Резнікова. Також до стрічки потраплять безпосередні учасники найгостріших бойових дій першої фази війни.  

Прем'єра документального фільму запланована на осінь цього року. Зараз ведуться переговори щодо його дистрибуції в інші країни.

Дивне, химерне, фантастичне: рідкісні українські фільми покажуть у Києві