В Україні постраждали 30% електростанцій

Внаслідок регулярних російських обстрілів з 10 жовтня постраждали 30% електростанцій України. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на своїй сторінці у Твіттері.

"Ще один вид російських терористичних атак: цілитися в українську енергетику та критичну інфраструктуру. З 10 жовтня 30% українських електростанцій було зруйновано, що спричинило масові відключення світла по всій країні. Для переговорів з режимом путіна не залишилося місця", — написав керівник держави.

Також заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко в етері телемарафону розповів: якщо ворог продовжить обстрілювати енергетичну інфраструктуру, то знову можуть знадобитися віялові відключення електрики. Він порадив українцям готуватися до важкої зими та економії електроенергії. 

"У нас критична ситуація по всій країні, тому що один регіон залежить від іншого: це не просто система, за якої об'єкт енергозабезпечення допомагає лише місту, де він розташований... Тож усій країні треба готуватися до того, що можуть бути відключення — як електроенергії, так і водопостачання чи теплопостачання".

Тимошенко зазначив, що зараз фахівці роблять усе можливе, щоб налагодити роботу електромереж.

Нагадаємо, що 18 жовтня об'єкти енергетичної інфраструктури постраждали на Житомирщині, Миколаївщині, у Києві, Харкові та Дніпрі. 

Киян попередили про можливі перебої зі світлом та водою