Дослідження снів
Зображення: DreamApp

Британський додаток з українським корінням DreamApp проводить національне дослідження снів українців під час війни. Його мета — показати, як спричинений війною стрес впливає на сни українців та їхнє психічне здоров'я. 

Як пояснюють у DreamApp, кожен українець по-своєму реагує на війну уві сні. І якщо в реальності людина може переселитися у більш безпечне місце, то сновидіння не мають відстаней та кордонів. 

"Трагічні події та стрес, який супроводжують українців останні півроку, знаходять своє відтворення у сновидіннях. Отримані дані дозволять провести аналіз снів, побачити вплив на продуктивність і загальний стан людини, й почати працювати над усуненням наслідків", — розповідає співзасновник DreamApp Денис Чумак.

В рамах дослідження українцям пропонують пройти опитування, яке складається з трьох частин. Учасники зможуть розповісти, що вони переживають у своїх снах, чого бояться, про що мріють та як відтворюються емоції, пов’язані з війною. Потім сервіс проаналізує отримані дані та надасть свої висновки. Долучитися до опитування можна за посиланням.

"Дослідженням снів українців ми хочемо вкотре звернути увагу світу на війну в Україні. Нестандартним способом донести важливе повідомлення "допомагай Україні, не забувай про війну з росією країною-терористом". Тільки ми розкажемо про те, що українці помирають від російської ракети, кулі або ножа — навіть у снах. І нам дуже необхідні реальні історії, щоб достукатись до світових медіа", — додає креативний директор DreamApp  Ілля Янков.

Як змінилась частота руху наземного транспорту у Києві: результати дослідження