В цьому році до Києва відправлять ще декілька барж з кавунами

У цьому році компанія «Нібулон» планує відправити до Києва по Дніпру ще як мінімум дві баржі з херсонськими кавунами. Про це повідомляє ЦТС.

«На черзі вже наступний рейс. При нормальних погодних умовах за ним відправляться і третій, і наступні рейси», — повідомили в компанії.

В «Нібулоні» також повідомили, що перша партія кавунів в цьому році склала близько 500 тонн, що на 200 тонн більше, ніж у минулому році. Тоді через несприятливі погодні умови вдалося зробити лише один рейс з Голої Пристані в Переяслав-Хмельницький.

За словами представників компанії, переваги водного шляху перед автомобільним при транспортуванні баштанних очевидні: ягоди практично не отримують ушкоджень. Також там сподіваються, що вже скоро такий спосіб доставки кавунів до столиці стане звичним.

«Кавуни на Дніпрі вже не будуть викликати таких надзвичайних емоцій в українських громадян, а увійдуть у реальну практику та стануть надійним способом забезпечення населення якісною ягодою без пошкоджень, так би мовити, від поля до прилавків магазинів як Києва, так і інших міст України», — відзначили в «Нібулоні».

Раніше ми публікували перелік магазинів, де можна купити знамениті кавуни з баржі.