У столиці відкрилася виставка безхатньої художниці з непростою долею

У столиці відкрилася виставка вишитих картин художниці Надії Полєвої. Про це повідомляє телеканал «Київ».

Свої картини на біблійну тематику художниця не малює, а вишиває. На творчість її підштовхнув трагічний випадок. Через життєві проблеми Надія вистрибнула з вікна шостого поверху, але залишилася живою. За її словами, вона три роки провела на лікарняному ліжку, робила операцію за операцією та залишилась інвалідом. Однак після цього жінка не здалася, а стала займатися творчістю.

Свій порятунок Надія називає божим промислом, тому всі її вишиті полотна - на біблійну тематику. Свого житла у жінки немає, вона живе та працює в лікарняній палаті. Рамки для її картин та нитки дарують небайдужі люди. Жінка вишиває по 15 годин на добу, на створення одного полотна йде від двох місяців до півроку.

«Унікальність полягає в тому, що вона не купує готові схеми (картинки, які можна купити в будь-якому магазині). Саме біблейні мотиви її надихають, вона читає щось, якісь цитати вибирає і підбирає під цитату картину», - розповіла організатор виставки Катерина Пятакова.

Виставка вишитих картин Надії Польовий буде працювати до 25 лютого в приміщенні «Укрінформу» за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Раніше ми розповідали про те, що київський фотограф десять років знімав життя лавочки.