В столичному військовому госпіталі потрібна допомога для бійців АТО (фото)

В Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України знову прибувають тяжкопоранені бійці АТО, яким потрібна допомога. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

«Поки політики розгойдують човен загальної ненависті і невдоволення, на Донбасі продовжують гинути українські воїни. Це набагато важливіше, ніж влаштовувати в інтернеті бої, хто правий або хто винуватий. Не витрачайте свої сили даремно, краще допомагайте нашій армії і пораненим, саме від них залежить незалежність нашої країни! До Києва знову летить новий борт з важкопораненими. На жаль, новини з передової невтішні, за два останніх дня є загиблі і поранені», - написала Наталя.

Бійцям завжди потрібні вода, соки, кава, чай, цукор, йогурти, ковбасні вироби, сир. Потрібен теплий одяг, куртки, спортивні костюми, футболки, серветки, шампуні. З медикаментів потрібні «Кетанов» та «Дексалгін» в ампулах.

«У госпіталі є важкі, це лежачі воїни, також є онкохворі воїни, є ті, хто лежить вже дуже давно. Не дай бог мати комусь такі болі та рани. Ми також передаємо допомогу в госпіталь МВС», - розповіла волонтер.

Також Наталя додала, що її завжди можна знайти з 12 години у відділенні травматології. Адреса госпіталю: вулиця Госпітальна, 18. 

Раніше повідомлялося, що в столиці пограбували відомого волонтера.