В СБУ прокоментували інформацію про виконавця «убивства» Бабченко (оновлено)

Речниця СБУ Олена Гітлянська заперечила інформацію про те, що виконавцем «убивства» Бабченко є волонтер Олексій Цимбалюк та учасник бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на чиновницю. 

За словами Гітлянської, Цимбалюк міг назвати себе виконавцем замаху на Бабченко «щоб пропіаритись». Також вона закликала ЗМІ не поширювати фейки. 

«Це якась хвора людина. Не поширюйте дешевих фейків. На заборі люди можуть будь-що написати», — заявила Гітлянська.

Раніше сам Цимбалюк «зізнався» у причетності до замаху на Бабченко у своєму Facebook.

Оновлення. У Шевченківському суді Києва, де обирають запобіжний заход організатору замаху на журналіста Бабченка Борису Герману, прокурор підтвердив, що виконавцем замаху був Олексій Цимбалюк. Про це повідомляє «Громадське» з зали суду.

«Герман 6 квітня запропонував Цимбалюку вбити Бабченка. На вказану пропозицію Цимбалюк не відмовився, в подальшому 17 квітня Герман поблизу ТРЦ "Ocean Plaza" зустрівся з Цимбалюком», — повідомив прокурор.

Також він додав, що Цимбалюк отримав завдаток за вбивство Бабченко у розмірі 14 тисяч доларів. Крім того, Герман при зустрічі також назвав Цимбалюку ще два прізвища людей, яких кіллер мав вбити.

Оновлення. Речниця СБУ Олена Гітлянська вибачилася через заперечення ролі Олексія Цимбалюка у справі про замах на журналіста Бабченко. За словами Гітлянської, вона «невірно трактувала відповідь колеги».

«Сьогодні помилково ввела в оману громадськість щодо ролі Цимбалюка у спецоперації СБУ. Вибачаюсь, він дійсно є фігурантом справи. У запарці не вірно трактувала відповідь колеги про те, що поки не варто озвучувати прізвище в інтересах слідства», — зазначила речниця.

Нагадаємо, що сьогодні столичний суд обирав запобіжний захід ймовірному замовникові вбивства Аркадія Бабченко.