В Україні стартувала соціальна кампанія, що закликає до благодійності

Українська біржа благодійності запускає соціальну кампанію "Ти можеш врятувати життя на ubb.org.ua".

На прикладі реальних людей благодійники хочуть показати, що добро може робити кожен. Адже виховувати в собі кращі риси не пізно ніколи: можна змалечку навчитися цьому на прикладі батьків, а можна самому прийти до благодійності вже у дорослому віці.

Герої цього проекту – це реальні люди, які можуть нагадувати вам будь-кого із знайомих, зустрітися вам на роботі чи у компанії друзів. Це люди, які вже сформували свій вектор добра у житті і рухаються в його напрямку.

Ірина Гуцал, директор Української біржі благодійності: "Благодійність – це що? Зважене раціональне рішення чи емоціональний поштовх? Які емоції відчуває людина, що допомагає іншим у скрутних життєвих обставинах? Чому це так важливо для кожного свідомого громадянина? У наших соціальних роликах ми намагалися дати відповідь на ці та інші питання. Довести, що кожна людина унікальна, а благодійність – безмежна. Ми хочемо, щоб благодійність стала стилем життя кожного справжнього українця. Справжня допомога – та, що дарує відчуття співпричетності до дива та впевненості, що ти дійсно підтримав, здійснив мрію чи врятував життя на ubb.org.ua".

 

Герої ролика – справжні люди, які щоденно долучаються до добрих справ. Наприклад, Наталія Оніпко, яка вибрала шлях допомоги онкохворим дітям, школяр Єгор Бондаренко, який вважає, що важливо бути потрібним, або ведучий Павло Казарін, який дуже добре знає, що таке благодійність. 

Нагадаємо, що Українська біржа благодійності – це благодійний онлайн-сервіс, що допомагає неприбутковим організаціям з усієї України втілювати в життя соціально-благодійні проекти, а звичайним людям – долучатися до їх реалізації та слідкувати за цільовим використанням коштів. Діяльність фонду не є комерційною та направлена виключно на благодійні цілі.

До речі, зараз благодійники збирають гроші на апарат для передчасно народжених дітей.

Нагадаємо, що київські діти придумали незвичайний спосіб допомогти притулку для тварин.