В Osocor Residence відкрили зимову резиденцію в лондонській стилістиці

10–11 грудня в столиці відкрилася зимова резиденція Osocor Winter Residence: London Story. Цьогоріч тут влаштували особливе свято — з максимальною економією електроенергії, можливістю безпечного укриття та підтримкою ЗСУ.

На локації — осяяні ілюмінацією Тауерський міст, Букінгемський палац та Біг Бен. Ба більше — гостей Osocor Residence чекала зустріч з улюбленим українцями експрем’єром Великої Британії Борисом Джонсоном та сером Вінстоном Черчиллем. Для акторів у їхніх образах на локації облаштували власні резиденції. Сер Вінстон із сигарою в зубах розмістився просто в ресторані зі своїми улюбленими речами: друкарською машинкою, книжками та чаркою віскі.

Команда містечка підготувала для відвідувачів особливі програми на будні й вихідні дні.

Програма Osocor Residence: London Story — вихідні

У вихідні тут відбуватимуться майстер-класи для малечі (виготовлення новорічних елементів декору) та номери ходулістів.

Із 17:00 на льодову арену резиденції виходитимуть фігуристи зі сповненими чарівництва номерами: це будуть фаєр-шоу, акробатичні виступи та номери в неонових костюмах, що світяться. Глядачі зможуть не лишень побачити декілька льодових номерів, а й перебувати на льоду під час номерів професіоналів фігурного катання.

Програма Osocor Residence: London Story — будні

Що ж до програми на будні, то щодня на вході до резиденції стоятиме знаменита британська почесна варта. Вона охоронятиме відвідувачів з 12:00 до 19:00. Двічі на день тут можна буде побачити церемонію зміни караулу.

Також щодня гостей Osocor Residence: London Story чекатимуть сер Черчилль та експрем’єр Джонсон у своїх резиденціях, ростові ляльки та незмінні атрибути зимового містечка: ковзанка й атракціони.

Крім того, за можливості по вихідних на вуличній сцені проходитимуть благодійні івенти, де виступатимуть артисти, аби зібрати кошти на потреби ЗСУ. Зокрема на наступних у резиденції планують організувати концерт "Джаз на льоду". У майбутньому тут гратимуть триб’юти, присвячені творчості Елтона Джона, Стінга, Queen та інших британських артистів.

Комфорт, тепло й економія електрики

Задля комфорту та безпеки відвідувачів у резиденції облаштували 2 надійних укриття та утеплену терасу. На території є потужний генератор, який працюватиме в пікові дні. Також на локації розташували невеликий фудкорт.

Щопонеділка — безоплатний вхід і ковзанка для дітей ВПО

По понеділках діти, які є вимушеними переселенцями, можуть відпочити в резиденції безкоштовно. У цей день для них безоплатні вхід, ковзанка та ковзани. Аби увійти, необхідно буде показати на вході документи, що підтверджують наданий статус ВПО.