В офісі начальника відділу реклами КМДА тривають обшуки ГПУ

Як стало відомо з джерел у Генпрокуратурі, досудовим слідством встановлено, що головний спеціаліст ДМА, попередньо вступивши у злочинну змову з начальником відділу реклами ДМА Наталією Гончаровою, діючи умисно з корисливих мотивів в інтересах останньої, вимагав від підприємців щомісячні корупційні платежі за відмову демонтувати незаконні рекламні носії, а також за сприяння у видачі дозволів на встановлення рекламних конструкцій.

Суд дозволив слідчим Генпрокуратури провести обшук у офісі Наталії Гончарової за адресою Хрещатик, 32, де можуть знаходитися додаткові докази діяльності організованої злочинної групи очолюваної Гончаровою

Тим часом, граючи на випередження, сама Наталія Гончарова, а також її безпосередній куратор, заступник Київського міського голови Олексій Резніков, вдалися до масованої інформаційної кампанії з відбілювання власної репутації. Зокрема, Гончарова оприлюднила коментар, в якому стверджує, що підтримує дії слідчих.

Разом з тим, як стало відомо, затриманий на хабарі чиновник вже надав інформацію про переписку, з якої явно виходить, що сума хабарів, а також конкретні видані дозволи погоджувалися безпосередньо з Наталією Гончаровою. Серед документів фігурує, зокрема фірма МСА-груп, яка отримала без черги дозволи на розміщення рекламних конструкцій, а потім займалася перепродажем таких дозволів.

Нагадаємо, раніше Гончарову вже ловили на фальшуванні документів, за що їй загрожує 8 років ув’язнення. Під час виборчої кампанії 2015 року чиновницю зловили на лобіюванні інтересів Опозиційного блоку, за яке Гончарова, виходячи з переписки з одним з представників штабу опоблоку, отримала 10 тис дол.
Як повідомляє джерело у середовищі ГПУ, "справу не буде спущено на гальмах", оскільки відомство отримало пряму вказівку від Адміністрації Президента протягом наступних місяців забезпечити розкриття гучних корупційних справ. 

Джерело: "Вести"