В один дотик: у Києві орудує шахрай-гіпнотизер

У столиці в одному з супермаркетів на вулиці Січових Стрільців (колишня вулиця Артема) діє шахрай з навичками гіпнозу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналістка Віра Щербакова.

Дівчина розповіла, що небезпечний чоловік зустрівся їй в супермаркеті "Сільпо". Випадок стався у вівторок, 14 березня.

"Мутний чувак з навичками гіпнозу та інших коломістичних речей був виявлений в "Сільпо" на Артема. Дуже страшно. Доторкнувся пальцем до плеча, і знесло голову. Серцебиття вгору, свідомість втрачається, руки трусяться", — написала Щербакова.

За словами журналістки, вона трималася і намагалась не втратити свідомість, але було дуже страшно.

"Всю дорогу від магазину я їхала і боялася, що він на задньому сидінні. Знаючі люди сказали, що так пробивають ауру і що мені пощастило", — розповіла налякана жінка.

Окрім того, вона повідомила, що чоловік нічого у неї не вкрав. "Чи то я той ще кремінь, чи то він початківець. Але я залишилася з усім своїм", — зазначила киянка.

Потерпіла повідомила прикмети гіпнотизера. Це чоловік віком близько 30 років, високого зросту з червоним обличчям, був одягнений в чорне вбрання.

У коментарях користувачі соцмережі пишуть, що також стикалися з подібними випадками.

"Не смішно чомусь, що всім смішно. Ти третя, від кого я чую про такий випадок. За місяць. І ніхто поки нікуди не звернувся, не дав свідчень, не запитав навіть відео з камер", — повідомила Маріанна Факас.

"Та сама ж **рня, але у мене витягли телефон. Мені камери обіцяють показати вже другий тиждень, але все ніяк не можемо отримати якесь підтвердження від служби безпеки", — написала Мар'яна Зеленко.

Деякі користувачі соцмереж вважають, що подібна техніка більше схожа на кримінальний гіпноз, для якого характерне введення людини в повну навіюваність та стан розгубленості, коли людина не розуміє, що відбувається довкола.

Нагадаємо, що в Києві таємниче горіла Лиса гора.