В НМУ ім. Богомольця розповіли про поновлення Амосової на посаді ректора

Адміністрація університету ім. Богомольця заявила, що столичний суд знову поновив скандальну Катерину Амосову на посаді ректора вишу.

Відповідну ухвалу Печерського суду опублікувала прес-служба університету.

Крім того, суд постановив заборонити МОЗу оголошувати конкурс на заміщення посади ректора.

Рішення про відновлення Амосової на посаді ректорки Печерський районний суд ухвалив 23 квітня. Таким чином, суд задовольнив заяву Амосової «про визнання звільнення незаконним, скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітку за час вимушеного прогулу».

«Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття кримінального провадження», — повідомляється в тексті документу.

Нагадаємо, що 30 березня МОЗ звільнив Амосову з посади ректорки. До того скандальна ректорка вже кілька разів оскаржувала своє звільнення у суді. Попередні два рази Амосову відновлював на посаді Окружний адміністративний суд Києва.

Вперше  МОЗ відсторонив Катерину Амосову від посади ректора НМУ імені Богомольця ще 20 лютого через зрив у виші тестування «Крок» для студентів-стоматологів.

Після цього представники студентського самоврядування та співробітники НМУ заблокували вхід в ректорат і оголосили безстроковий страйк. 28 лютого вони оголосили про припинення страйку і заявили, що їхні вимоги були виконані.