Документи про освіту в Дії

В Міністерстві освіти і науки вже працюють над інтеграцією документів про освіту в додаток "Дія". Там кажуть, що в умовах війни надання цифрових державних послуг в сфері освіти є пріоритетним.

Як кажуть у МОН, зараз багатьом внутрішнім переселенцям, біженцям за кордоном та людям на тимчасово окупованих територіях потрібно отримувати, поновлювати або проходити процедуру визнання документи про освіту.

В Кабміні вже підготували проєкт постанови про відображення відомостей про освіту в "Дії". Йдеться про документи про базову середню, повну загальну середню, професійну (професійно-технічну), фахову передвищу та вищу освіту.

Крім того, у МОН зазначили, що зараз за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти українці зможуть отримати данні про свої документи за допомогою електронного підпису. Отриману інформацію з цього порталу можна буде використати для перевірки даних у Реєстрі документів про освіту. 

Крім того, виписка з цього реєстру може бути в пригоді для визначення українських документів про освіту для подальшого навчання або працевлаштування за кордоном, зокрема в Європейському просторі вищої освіти.

Українські діти зможуть навчатися у школах у Польщі