Кличко: "Ми збільшили фінансування ремонту столичних доріг, щоб привести їх у належний стан"

Столична влада цього року збільшила фінансування ремонту столичних доріг для приведення їх у належний стан. Про це заявив в ефірі каналу "Київ" мер Києва Віталій Кличко.

Він нагадав, що минулого року було відремонтовано 200 км столичних доріг. При цьому, наголосив мер, ті дороги, які ремонтувалися в 2015-2016 роках, мають гарантійний термін 5 років, тож у випадку пошкоджень підрядник їх ремонтуватиме за власні кошти.

Віталій Кличко додав, що цього року столична влада поставила перед собою завдання капітально відремонтувати в Києві 300 км доріг. Мер наголосив, що цього року будуть доведені до ладу ті дороги, які капітально не ремонтувалися 30-40 років. Водночас, зауважив він, такий ремонт на дорогах має здійснюватися після 8-10 років їх експлуатації. Мер Києва також зазначив, що нині 80% київських шляхів знаходяться у неналежному стані.

"Деякі дороги в 2-3 рази перевищили термін своєї експлуатації. Багато років гроші не вкладалися в їхній ремонт. Але зараз ми всі сили спрямували на те, щоб змінити ситуацію", – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва підкреслив, що, на жаль, одночасно відремонтувати понад 1660 км доріг в столиці не вдасться.

"Але ми взяли завдання за 3-4 роки кардинально змінити ситуацію зі станом столичних шляхів, якщо будемо працювати такими ж темпами, як і минулого року. Ми збільшили фінансування "Київавтодору". Плани дуже амбітні, і ми повинні з цими планами впоратися", – наголосив Віталій Кличко.

Крім того, додав столичний голова, цього року активно триватиме ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій. За словами мера, асфальт у дворах деяких будинків не мінявся з моменту їхнього будівництва.

"Але зміни в цьому році будуть достатньо суттєвими", – запевнив Віталій Кличко.