В київському метро чоловік "тушив" пасажирів з вогнегасника


Фото: Guardus Jocks

На червоній гілці столичного метро хуліган намагався "загасити" інших пасажирів з вогнегасника. На станції "Берестейська" чоловік стояв, що стояв у вагоні біля вікна, раптово підбіг до закріпленого на стіні вогнегасника та, зірвавши чеку, почав поливати піною людей. Про це повідомляє "Сегодня".

За словами очевидців, чоловік був у білих медичних рукавичках. 

Люди повідомили про подію машиністу вагона, проте співробітники поліції не дуже поспішали на допомогу.

"Це просто неподобство. Якийсь божевільний поливає всіх з вогнегасника, а поліція так "оперативно" працює, що спати полювання. А якби цей мудак відкрив стрілянину?", - обурилася пасажирка Валентина.

Чекаючи на прихід поліції, хулігана утримувало троє чоловіків, один з яких виявився колишнім правоохоронцем.

Деякі пасажири поспішали вийти з вагона раніше своїх зупинок, побоюючись, що чоловік викине щось нове. За словами очевидців,він не схожий на п'яного, швидше на психічно хворого.


Фото: А.Школьная

"Я зайшла на станції  Шулявська" в вагон, в ньому сильно смерділо чимось неприємним. Четверо чоловіків скрутили цього хулігана. Люди рахували кожну станцію, яку проїжджали, в очікуванні поліції. Зізнаюся, було трохи страшно, оскільки цей чоловік кричав як ненормальний. і тільки на станції "Університеті" вдалося його випровадити з вагона. Прийшли співробітниця метрополітену і двоє поліцейських. Чоловіка відвели у відділок", - говорить киянка Олена.

У Київському метрополітені кажуть, що якщо в вагонах відбувається щось підозріле, машиністи потягів завжди викликають поліцію.

"Машиніст поїзда однозначно викликав поліцію. Інше питання, як оперативно поліція відреагувала на це", - повідомила начальник прес-служби метрополітену Наталія Макогон.

У столичній поліції розповіли, що їхні співробітники просто не встигали спуститися на станціях. Змогли це зробити вони тільки на "Університеті".