В Києві пройде турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Сup

1 та 2 квітня в київському Палаці спорту проходитиме 15-й ювілейний міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Сup. Організатор заходу – олімпійська чемпіонка, президент Міжнародного благодійного фонду "Спорт і діти" Стела Захарова.

Цього року змагатися до Києва приїдуть спортсмени з Туреччини, Ізраїлю, Білорусі, Кіпру, Польщі, Грузії, Малайзії, Єгипту, Литви, Словенії, Німеччини. Звичайно, виступатимуть і українські гімнасти. Підтримати учасників змагань прийдуть олімпійські чемпіони, що здобули перемогу у Ріо-де-Жанейро, Олег Верняєв та Ігор Радівілов.

Організатори турніру готують грандіозне відкриття за участю повітряних акробатів та зірок української естради: Віталія Козловського, гурту "Авіатор", українського співака французького походження Поля Манондіза та інших.

Повний розклад турніру можна знайти за посиланням.

Відзначимо, що Ukraine International Сup упродовж 15 років завойовував статус турніру державного рівня. Вперше він відбувся у 2002 році та став своєрідною гарантією гарної підготовки спортсменів до чемпіонатів Європи, світу та Олімпійських ігор.

Доречі, в Києві пройде 30-денний велофлешмоб.