В Києві молодики «з посольства Азербайджану» погрожували активістам: їх змусили вибачитись (відео)

В Києві на площі Перемоги агресивні молодики азербайджанської національності погрожували зброєю та обіцяли «влаштувати полювання» на активістів, які зробили їм зауваження через незаконне паркування.

Відео з погрозами активісти виклали на сторінці свого проекту «Зупини лося» у YouTube.

«Ми вирішили провести рейд на одній з головних площ Києва, де завжди порушують правила, паркуючись на зупинці транспорту біля універмагу "Україна". І натрапили на групу агресивних підлітків, які погрожували, хотіли дістати зброю, обіцяли влаштувати полювання на нас і спокійно козиряли на камеру своїми зв’язками у посольстві Азербайджану,» — розповіли активісти.

Конфлікт розпочався через те, що вони намагалися пояснити водієві мікроавтобуса, що неможна паркувати машину на запинці громадського транспорту. Чоловік досить грубо їм відмов. Тоді активісти почали клеїти на машини порушників наліпки з написом «Обережно, лось!». Це не сподобалась агресивному водію і ще кільком його товаришам азербайджанської національності.

Чоловіки почали погрожувати активістам і провокувати їх на бійку. А також обіцяли «знайти їх» та «прийти додому».

«Я тебе можу знайти, ти мене не знаєш. Я з посольства, мій дід з посольства Азербайджану. Я все можу. Мені все по**й », - заявив один з молодиків. А інший пообіцяв влаштувати полювання на активістів.

Поліція приїхала через годину після виклику. Патрульні встановили особи молодиків. Писати на них заяву активісти не стали.

 

Пізніше на сторінці «Київ оперативний» виклали відео, на якому хлопці з Азербайджану вибачаються перед українцями за свою грубу поведінку.