В "Київавтодорі" розповіли, коли закінчать ремонт на Південному мосту


Фото: Київавтодор

Роботи з капітального ремонту деформаційного шва на Південному мосту закінчені. Про це повідомляється на сторінці "Київавтодору" у Facebook.

Сьогодні  вранці було частково відновлено рух транспорту по мосту в напрямку центру міста - тепер відкриті три смуги відповідно до тимчасової розмітки проїжджої частини.

Найближчими днями також будуть закінчені роботи з влаштування колесовідбійного огородження з боку метрополітену.

З 14 вересня, рух транспорту буде відкрито по трьом тимчасовим смугам в напрямку руху на просп. Бажана. Наразі на цій ділянці виконуються роботи з заміни деформаційного шва.

Як пояснили в "Київавтодорі", зварювальні роботи проводять нижче рівня проїзду транспорту, тому водії не бачать зварників, що працюють цілодобово.

Зуважимо, що "Київавтодору"  не вдалося вкластися в заплановані терміни та завершити ремонтні роботи до 1 вересня. У підприємстві це пояснили затримкою у постачанні деформаційних швів та попросили вибачення у киян.

Крім того, продовжуються роботи з заміни деформаційних швів на естакаді через Наддніпрянське шосе. У зв’язку з цим рух транспорту на естакаді в напрямку вул. Саперно-Слобідської частково обмежено.