В Києві відкрився інтерактивний освітній фестиваль "Арсенал ідей"
Фото: Rssing.com

5 квітня в "Мистецькому арсеналі" відкрився третій освітній "Арсенал ідей", що об'єднує творчість дітей та дорослих, мистецтво, науку та інновації, кращі освітні програми українських музеїв і різноманітні креативні спецпроекти.

Цього разу у фокусі фестивалю 12 майстерень, присвячених різним видам творчої діяльності. Кожна майстерня має унікальний авторський дизайн від відомої архітектурної студії, а насичений загадками і творчими завданнями квестовий маршрут об’єднує майстерні в єдине ціле. Програму фестивалю представлено у новому форматі тематичних інтерактивних майстерень, кожна з яких пропонує ряд активностей, об’єднаних загальним сценарієм та ідеєю.

У єдиному просторі представлено 12 майстерень: Майстерня історії, Художня майстерня, Майстерня літератури, Майстерня іграшки, Майстерня дизайну та архітектури, Майстерня науки, Етномайстерня, Майстерня журналістики, Майстерня кіно та анімації, Майстерня театру, Майстерня музики та Кулінарна майстерня.

Окрім того, фестиваль представить цікаві інтерактивні мистецькі спецпроекти, активності постійнодіючого освітнього проекту "Арсенал ідей", ярмарок ігор для розвитку та ще багато сюрпризів.

Повну програму фестивалю можна знайти за посиланням.

"Арсенал ідей" триватиме до 9 квітня. 

Нагадаємо, що на фестивалі писанок з'являться крижані скульптури.