В Києві стартує виставка, присвячена річниці анексії Криму та війні на Сході

14 березня в арт-просторі F.a.c.e foundation презентують проект художника Сергія Западні під назвою «Земля». Про це повідомляють організатри.

Він присвячений річниці анексії Криму та війні на Сході України. Відвідувачі побачать оригінальні барельєфи у формі мішеней, виконані із чорнозему. За словами Сергія Западні, мішені — це філософський роздум про наше життя та цінності.

«Земля — першооснова всього живого і це об’єкт, за який ведуться всі війни світу. Під час війни земля і людина перетворюються на абстрактну величину — мішень» — розповідає автор.

На виставці також будуть представлені його роботи із серії «Деконструкція» — великі круги від різних моделей зброї з монохромним абстрактним малюнком. Особливість робіт полягає в оригінальній авторській техніці накладання графічних малюнків один на одного.

«Завдання актуального мистецтва не тільки відображати сучасність, а й створювати прецедент для роздумів для кожного глядача. На мій погляд, Сергій Западня знайшов дуже вдалі прийоми, щоб проект мав не тільки політичний, соціальний підтекст, а й глибокий філософський зміст», — розповідає засновник F.a.c.e foundation Тетяна Миронова.

Виставка проходитиме з 14 (початок о 18:30) по 30 березня в арт-просторі F.a.c.e foundation за адресою: вул. Лаврська, 9.

Нагадаємо, що в парку імені Шевченко відбудеться поетичний флешмоб.