В Києві шукають дім для кошеняти, якого тиждень рятували з теплотраси (фото)

Столична Команда порятунку тварин шукає нових господарів для чорного кошеняти, якого вони протягом шести днів витягали з теплотраси.

Про це повідомляється на сторінці Kyiv Animal Rescue Group у Facebook.

Пухнастик впав у теплотрасу великого діаметра на Голосіївському проспекті ще 16 грудня. Коли за викликом на місце прибули рятувальники, вони виявили, що люки в теплотрасу заварені. Люк вдалося відкрити, але виявилося, що кошеня вже проповзло вздовж труб і дістатися до нього буде важко. Тварина не рухалася з місця і, можливо, була травмована.

Протягом п’яти днів рятувальники заповзали в теплотрасу і намагалися визволити кошеня, виманювали його і навіть встановлювали безпечні пастки. Але воно було перелякане і не давалося в руки. На шостий день тварину все ж вдалося заманити у пастку та успішно визволити з теплотраси.

Тепер Команда порятунку тварин шукає нову домівку для врятованого кошеняти, який виявився зовсім ручним. Найближчі три дні воно пробуде вдома у рятувальників. Якщо за цей час ніхто не захоче забрати кошеня додому або забрати й кудись прилаштувати, його доведеться віддати до притулку.

Раніше ми писали про те, що маленьким пацієнтам «Охматдиту» влаштували новорічний сюрприз.