В Києві почали приймати документи до перших класів шкіл: як подати
Фото: freepik.com

З понеділка, 2 травня, в Києві розпочали прийом документів до першого класу шкіл. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.

Через воєнний стан документи в цьому році будуть приймати не тільки особисто, а й в електронному вигляді та поштою. Крім того, дитині не мають право відмовити у зарахуванні до першого класу через відсутність медичної довідки. Документи прийматимуть до 31 травня.

Як додали у КМДА, цього року дітей будуть зараховувати до перших класів на підставі заяви одного з батьків майбутніх першокласників, яка має бути надана власноруч. Також можна подати скан-копію чи фотокопію заяви та відправити її нарочним, факсом або електронною поштою на адресу школи. Якщо до 31 травня батьки не встигнуть отримати медичну довідку для своєї дитини, це не має бути підставою для відмови у зарахуванні.

Оригінали документів та медичну довідку батьки мають подати до 23 серпня 2022 року включно. При зарахуванні до шкіл пріоритет надаватимуть дітям, які живуть на території обслуговування закладу освіти, зареєстрованим внутрішньо переміщеним особам, дітям, чиї брати чи сестри вже навчаються в цій школі або дітям працівників цих закладів.

Наступний навчальний рік столична влада сподівається розпочати за графіком — 1 вересня.

Як внутрішньо переміщеним дітям продовжити навчання або вступити до 1 класу під час війни