В Києві останній день запису дітей у перші класи

В четвер, 31 травня, в Києві завершується прийом документів на першочергове зарахування дітей до перших класів. Після цього батьки зможуть подати документи лише до шкіл, де залишились вільні місця. Про це повідомляє Департамент освіти та науки, молоді та спорту КМДА.

«Кожна дитина, батьки якої підтвердили місце проживання у столиці, має гарантоване місце навчання у закладі освіти щонайближче до свого будинку. І батьки можуть цим правом скористатися до кінця травня. Після 1 червня у школах буде проведено жеребкування на вільні місця», — зазначила директор департаменту освіти та науки Олена Фіданян.

Вона також додала, що при зарахуванні дитини на вільне місце в іншій школі батьки мають подати довідку зі школи, до якої дитина була прикріплена, що вона не зарахована на своє «гарантоване місце». Це робиться для того, щоб уникнути одночасної подачі документів у кілька закладів.

Зараз у 134 освітніх закладах Києва ще є достатньо вільних місць. При чому у 55 школах цих місць є понад 20. Найбільше таких закладів у Шевченківському, Оболонському та Деснянському районах. А найменше вільних місць у школах Дарницького та Святошинського районів.

Раніше ми розповідали про київського першокласника, який прославився в Instagram.