В Києві нарешті з’явились європейські “Собачі вбиральні”

Ми вирішили, в рамках нашої громадської організації “Це наш Київ”, розпочати експеримент! Протягом липня 2015 року нами буде встановлено 5 “Собачих вбиралень” в 2х парках, в 2х скверах і в одному дворі спального району Києва. Протягом місяця наші активісти будуть проводити освітню роботу з власниками тварин, жителями міста і міською владою. За результатами есперименту буде доведено, що нав’язані сервіси можуть докорінно змінити усталену поведінку і стати основою для започаткування нових столичних традицій, навколо яких сформується дієва громада.

Дмитро Федоренко, лідер ГО “Це наш Київ”:

“Я народився і виріс в цьому місті. У мене є 2 дитини і 2 собаки. Тому проблема соціальної відповідальності власників тварин перед іншими містянами для мене не є чужою або надуманою. Мій багаторічний досвід роботи в рекламі та медіа говорить, що створення нав’язаних сервісів і залучення до їх користування громадян, сприяє створенню нової моделі поведінки і, навіть, започатковує стійку традицію. А навколо традицій і формується нова громада, про яку всі багато говорять, але, якої не існує”.

До сьогодні встановлено 2 вбиральні - на території парку ім. Пушкіна, де проходить арт-пікнік Слави Фролової і в сквері подільської громади, Самосад. 17 липня 2015 року, о 8:30 ранку в Маріїнському парку активісти громадської організації, за прямої підтримки голови Печерської РДА, Сергія Мартинчука, встановлять вже третю “Собачу вбиральню”. Запрошуємо до спілкування журналістів, власників тварин та громаду Печерського району. Ми відповімо на усі запитання і розповімо про наші гіганські плани, щодо створення насправді дієвої громади нашої столиці.

Це наш Київ.
Нам тут жити.