У Києві закриють тролей через Дніпро

Київські чиновники вирішили закрити та демонтувати популярний серед киян та гостей міста тролей над річкою Дніпро через скарги відвідувачів цього атракціону.

Про це в Facebook повідомив радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець.

«Місто прийняло рішення закрити та демонтувати тролей, який знаходиться біля арки Дружби народів. На даний момент він там розміщений незаконно і з недотриманням усіх необхідних норм», — повідомив чиновник.

За словами чиновника, від відвідувачів атракціону надійшли чотири скарги міській владі. Також він зазначив, що зі скаргами до столичної влади звернулися далеко не всі незадоволені.

«Недотримання правил, що зафіксовано відповідними службами, а також у зв’язку з великою кількістю скарг клієнтів, які неодноразово зависали під час спуску», — розповів Білоцерківець і додав, що весь цей час тролей функціонував незаконно.

Наразі столичні чиновники перевіряють випадок з можливим падінням людини з тролея.

«Є відео свідчень потерпілого, який говорить про те, що він нібито впав з дерева біля тролея, хоча ми розуміємо, що з ним могли домовитися», — зазначає Білоцерківець.

Ще однією можливою причиною закриття тролея може бути будівництво канатної дороги, яка повинна з’єднати арку Дружби народів, Труханів острів і Поштову площу.

Раніше ми розповідали, що з однієї з вишок тролея впав інструктор цього атракціону.