В Киеве открыли современный детский сад
Фото: kyivcity.gov.ua

В Оболонском районе Киева после капитального ремонта открыли детский сад № 661 на улице Приречной, 3. В нем обустроили новое футбольное поле, игровые зоны, бассейн и батут.

 

Друзі! Відвідав сьогодні повністю оновлений дитячий садок №661 на Оболоні, на вулиці Прирічній. Це вже третій збудований чи реконструйований дошкільний заклад за цей рік і 35-ий новий дитсадок у столиці за останніх кілька років. Оновлений садок уже працює. На сьогодні його відвідують 180 дітей. Потужність закладу – 14 груп, 250 місць. Будівля, зведена понад 40 років тому, була в аварійному стані. В 2018 році ми почали тут здійснювати роботи з капітального оновлення. Зокрема, в закладі утеплили фасад, замінили вікна, відремонтували покрівлю, внутрішні приміщення: спортивну та музичну зали, харчоблок та пральню. Встановили пожежну сигналізацію. Збудували літній басейн, стадіон зі штучним покриттям, встановили нові дитячі ігрові майданчики, тіньові навіси, баскетбольний майданчик. У дитячий садок закупили сучасні меблі, технологічне, ігрове, спортивне обладнання. Також у дошкільному навчально-виховному закладі працюють три групи для дітей із затримкою психологічного розвитку. Нагадаю, раніше цього року в столиці відкрили новозбудований дитсадок на Троєщині та дитячий садок після капремонту (фактично новий) - в Дарницькому районі міста. А до кінця року плануємо відкрити ще один садок у Святошинському районі.

Posted by Віталій Кличко on Wednesday, December 8, 2021

В ходе ремонта здание детсада полностью обновили: утеплили фасады, отремонтировали все помещения и крышу, заменили коммуникации, установили энергосберегающие окна, новую сантехнику и мебель, оборудовали игровые площадки и футбольное поле, установили батут.

Во внутреннем дворике детского сада разместили бассейн для детей, а все пространство накрыли прозрачным куполом. В том же дворике установили и сухой бассейн с шариками, в который можно спуститься по закрытой горке из спортивного зала.

Также на территории детского сада обустроили 14 зон для прогулок с теневыми навесами и игровыми элементами, новое футбольное и баскетбольное поле, площадку с качелями.

Это третий детский садик, который открыли в Киеве в этом году. Еще два новых детских садика в 2021 году открыли на Троещине и в Дарницком районе.

Реконструкция «Детского мира» на Дарнице: как будет выглядеть новое здание