Робот Софія приїхала до Києва і розповіла, що вона знає про Україну  (фото, відео)

До столиці привезли робота Софію, яка обіцяла знищити людство та вважає, що у роботів має бути більше прав, ніж у людей. 

Про це розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці в Twitter.

Гройсман вже встиг зустрітися з найвідомішим у світі роботом. Зустріч пройшла в рамках презентації дітьми-інноваторами своїх розробок в сфері робототехніки. Гройсман запитав у Софії, що вона знає про Україну.

«На території України зосереджено чверть всіх запасів чорнозему на землі. Найбільший в світі вантажний літак "Мрія" був розроблений українським конструкторським бюро "Антонов". Перша в світі конституція з'явилася теж в Україні, ще в 1710 році. Композитору Миколі Леонтовичу з України належить музичний твір "Щедрик"»,— відповіла Софія.

Мета першого візиту Софії до Києва — зустріч з українським прем’єр-міністром і співпраця з державним агентством з питань електронного урядування у сфері розвитку робототехніки та штучного інтелекту в Україні. Також робот Софія візьме участь у бізнес-форумі Olerom Forum One разом із засновником «Вікіпедії» Джиммі Вейлзом та актором Арнольдом Шварценеггером.

Робот Софія — це андроїд, який, за словами її творців, володіє штучним інтелектом, вміє обробляти візуальну інформацію, розпізнавати обличчя та імітувати понад 60 людський емоцій.

Раніше повідомлялося, що в столичному ТРЦ рухомий рядок закликав «вбити всіх чоловіків».