В Канаді продають на аукціоні лоти від Кароль, Каменських та пса Патрона

Канадська благодійна організація Second Front Ukraine Foundation з Торонто розпочала Міжнародний благодійний онлайн-аукціон, на якому представлені лоти від відомих українців.

Серед лотів є боксерські рукавички з автографом Віталія Кличка, ексклюзивні босоніжки від Тіни Кароль, борцівське трико Жана Беленюка, капелюх Сергія Бабкіна,  сукня Насті Каменських, вишиванка Юрія Горбунова, унікальний вініл та худі від ONUKA, статуетка Музичної Премії YUNA, футболка з автографом DakhaBrakha, улюблене каченя найвідомішого пса-сапера Патрона та багато інших. Всього — 31 лот, початкова вартість яких становитиме від 100 до 500 доларів. 

Торги розпочалися 15 серпня та будуть проходити до 23 серпня. Ставки приймаються на онлайн-платформі в режимі реального часу. Кожен, хто хоче долучитися та допомогти Україні, може взяти участь у торгах.

А "найгарячіша" десятка лотів буде розіграна на офіційному закритті аукціону в Торонто 23 серпня. Ведучим заходу виступить український ведучий, актор та стендап-комік Володимир Остапчук. Для українців, що роблять ставки в режимі онлайн, організатори проведуть трансляцію наживо на YouTube.

Зібрані кошти передадуть на допомогу 93-й бригаді "Холодний Яр" для закупівлі станцій супутникового зв’язку Starlink та індустріальних квадрокоптерів DJI.

Благодійний аукціон став можливим завдяки співпраці волонтерів з різних провінцій Канади з музикантами, акторами, телеведучими та спортсменами світового рівня.

В Україні з'явився маркетплейс допомоги для жінок "Підмога"