В Ірпені окупанти зґвалтували 15-річну дівчинку та її маму, обидві мертві
Ілюстративне фото: pixabay.com

В Ірпені троє російських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. Обидві мертві.

Про це розповіла уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

На спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання конфіденційної психологічної допомоги звернулися дівчина 17 років та її бабуся, які надали дозвіл про публікацію її історії. В Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років. З особливою жорстокістю били і ґвалтували. Обидві мертві.

Дівчинка, яка розповіла про це, у стані психологічного шоку чотири дні жила з трупами у будинку. Після визволення Ірпіня від російських окупантів вона змогла доїхати до бабусі.

Вона розповіла, що поки вбивали рідних, її тримали і не чіпали, "бо я потвора". Сказали "живи та передай іншим". З нею працюють наші психологи.

Денисова додала, що з 1 квітня спеціальну телефонну лінію Уповноваженого для надання психологічної допомоги звернулося вже понад 400 осіб. Більшість звернень стосуються статевих злочинів, скоєних російськими окупантами.

Звернутися на лінію за допомогою психолога можна за телефоном: +380 (66) 037 97 08 (у месенджери чи телефоном). Допомога повністю конфіденційна.

Спротив російській окупації, день 58