Модульне містечко в Ірпені

В місті Ірпінь Київської області почали будувати нове модульне містечко для людей, що залишились без житла через війну. Воно має стати найбільшим в Україні, повідомив мер міста Олександр Маркушин.

Майбутнє містечко облаштовують на території колишнього санаторію "Ластівка". Над проєктом спільно працюють Міністерство розвитку громад та територій, уряди Польщі й Фінляндії та Ірпінська громада.

Так, Фінляндія виділила 12 таунхаусів по три квартири в кожному, що у сумі складає 36 квартир. А Польща, яка допомагає Україні звести вже не перше таке модульне містечко, забезпечить спорудження 240 квартир.

Загалом у модульному містечку на території санаторію "Ластівці" буде 276 квартир. В них зможуть тимчасово оселитися мешканці Ірпеня, які втратили своє житло внаслідок російської агресії.

"Це — найбільший проєкт в Україні по забезпеченню соціальним житлом постраждалих громадян", — зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, на початку листопада на Київщині відкрили два модульні містечка для тимчасового проживання людей, які втратили житло через війну. Одно з них розташоване у селищі Іванків, а друге — у селі Кухарі.

У Бучі побудують нове підприємство – "фабрика-кухня"