В Харків почали повертатися люди, які покинули місто через війну
Фото: УНІАН

В Харків почали повертатися місцеві жителі, які були вимушені покинути місто через війну та постійні обстріли з боку російських окупантів. Про це в ефірі єдиного телемарафону повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

Міський голова Харкова розповів, що обстріли міста не припиняються і зараз. Наприклад, напередодні ввечері через обстріли був пошкоджений газопровід.

"Не було жодного спокійного дня, щоб у нас не було обстрілів. Причому ці обстріли сьогодні ведуться з землі. До цього і з повітря були обстріли", — зазначив він та закликав містян бути обережними.

Терехов додав, що комунальні служби Харкова продовжують працювати в повному обсязі. Місто забезпечене теплопостачанням, гарячою та холодною водою тощо. Також місто отримує та роздає людям гуманітарну допомогу, працюють хлібозаводи, магазини, аптеки в обмеженому режимі тощо. 

Та, попри обстріли й небезпеку, багато хто з харків'ян не бажає покидати навіть свої зруйновані домівки, а деякі люди, які покинули місто, вирішили повернутися до нього.

"Дуже багато сьогодні до міста Харкова повертаються сімей, які були у віддаленні, перечекали певний час та повертаються. Якщо квартири зруйновані, ми надаємо місця у школах, дитячих садках, вони мають можливість там розміщатися. Багато хто - у друзів, у знайомих. Але люди почали повертатися в місто Харків", — розповів він.

Міський голова Харкова додав, що багато хто з чоловіків, що відвезли свої родини у безпечне місце, також повернулися та записалися до Тероборони й зараз захищають місто.

Спротив російській окупації, день 35