В столичних аеропортах через негоду затримуються деякі рейси

У столичному аеропорту «Бориспіль» в зв’язку зі складними погодними умовами відбулися зміни в розкладі внутрішніх рейсів. Про це повідомляється на сторінці аеропорту в Facebook.

«Незважаючи на третій день снігопадів, всепогодний міжнародний аеропорт "Бориспіль" продовжує приймати та відправляти рейси. Відбулися деякі зміни у розкладі внутрішніх рейсів через ускладнені метеоумови для аеропортів прибуття. Міжнародні рейси обслуговуються в складних погодних умовах», — йдеться в повідомленні.

Також пасажирів попросили заздалегідь уточнювати розклад рейсів і планувати прибуття в аеропорт на реєстрацію з запасом часу, бо на столичних дорогах спостерігається складна ситуація через снігопад.

Згідно з онлайн-табло «Борисполя», прибуття багатьох авіарейсів, як внутрішніх, так і міжнародних, затримується. Так, із запізненням прилетять літаки з Шарм-Ель-Шейха, Хургади, Дніпра тощо. Скасовані рейси з Херсона та Харкова. На виліт з «Борисполя» скасований рейс в Херсон.

Негода також внесла деякі корективи в роботу аеропорта «Київ». Там скасовані рейси з Одеси і Запоріжжя.

Водночас в прес-службі аеропорту повідомляють, що він працює в штатному режимі, та нагадують, що слідкувати за розкладом рейсів також можна онлайн.

«Попри ускладнення погодних умов аеропорт "Київ" працює у штатному режимі. Слідкуйте за розкладом рейсів в режимі online. Прохання вчасно прибувати до аеропорту на реєстрацію рейсів», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з погіршенням погодних умов столичний наземний транспорт ходить без дотримання графіка.