В 2017 році столичні підприємства сплатили 44 млрд грн податків — Людмила Демченко

Підприємства, що перейшли на обслуговування до головного управління ДФС у Києві, сплатили у 2017 році 44 мільярди гривень податків. Про це повідомила начальник столичного управління ДФС Людмила Демченко в ході наради з представниками бізнесу, передає Gazeta.ua.

«У Києві на кінець 2017 року на обліку у фіскальній службі перебувало 334 тисячі суб’єктів господарювання — юридичних осіб, які впродовж року сплатили до державного бюджету України близько 44 мільярдів гривень податків», — сказала Демченко.

«З січня 2018 року у зв’язку зі змінами до Податкового кодексу України в частині критеріїв відбору великих платників 529 юридичних осіб стали на облік в Головному управлінні ДФС у м. Києві. Ці підприємства перерахували в держбюджет 4,4 мільярда гривень», — додала вона.

Людмила Демченко також відмітила, що значна кількість змін до податкового законодавства викликає багато запитань з боку бізнес-спільноти, тому столична фіскальна служба планує і надалі проводити роз’яснювальну роботу для бізнесу.

«Для фіскальної служби міста Києва створення для представників бізнесу зручних умов обслуговування є пріоритетом», — зазначила керівник ГУ ДФС у Києві.

Вона також нагадала, що Міністерство фінансів розробило проект постанови щодо подальшої роботи системи ризиків з ПДВ, який змінює підходи до блокування податкових накладних в автоматизованій системі моніторингу СМ КОР. Наразі документ проходить стадію широкого обговорення у професійних колах з залученням представників бізнес-спільноти.

«У Києві проблематика з блокування податкових накладних відчувалась гостро... Тому визначення більш дієвих критеріїв є нагальною необхідністю, на яку чекає майже весь бізнес», — сказала Людмила Демченко.

Загалом, зустріч представників ДФС з бізнес-спільнотою тривала майже 3 години.