Фестиваль UPark переїжджає з-під арки Дружби народів (відео)

Музичний фестиваль UPark Festival, що відбудеться влітку, не проводитимуть під аркою Дружби народів, як це анонсувалося раніше. Він переїжджає на нове місце. Про це повідомляють організатори заходу.

Оскільки фестиваль продовжує розширювати список учасників, а разом із ними збільшується кількість світлової, звукової та іншої апаратури, організатори вирішили перенести захід з-під арки Дружби народів на стадіон «Динамо» ім. Лобановського.

«Масштабність UPark Festival 2018 зростає з кожним зоряним анонсом. Фестиваль продовжує розширювати свій лайнап, а разом з кількістю учасників збільшується і число світла, звуку, екранів, спецефектів та іншої техніки, яку привезуть до Києва артисти! Чим більше охочий почути ці неймовірні лайви, тим ширша територія знадобиться для того, щоб вмістити всіх глядачів і зробити UPark Festival комфортною і по-справжньому приємною музичною подією. Тому фестиваль розширюється!» — розповіли організатори.

При цьому всі придбані квитки будуть дійсними і на новій локації.

Також організатори розповіли про нового учасника фестивалю — ісландський квартет Kaleo. Їхній головний хіт Way Down We Go можна було почути в таких серіалах, як «Форс-мажори», «Помаранчевий — хіт сезону», «Анатомія пристрасті», «Вініл», «Щоденники вампіра» та інших. Бадьора суміш блюзово-акустичного фолку і рок-н-рольних мотивів від Kaleo вже звучала на кращих музичних фестивалях Європи, США та Ісландії.

UPark Festival відбудеться на стадіоні «Динамо» ім. Лобановського 25 та 26 липня.

 

Раніше повідомлялося, що на UPark Festival виступлять Gorillaz і Massive Attack.